| Osa numero | BUF602IDBVT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | Buffer |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 8000 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 1GHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 3µA |
| Jännite - Syöttöerotus | 16mV |
| Nykyinen - tarjonta | 5.8mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 60mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 2.8 V ~ 12.6 V, ±1.4 V ~ 6.3 V |
| Käyttölämpötila | -45°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-74A, SOT-753 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-5 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP BUFFER 180MHZ DDPAK
Varastossa: 8000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP BUFFER 1GHZ 8SOIC
Varastossa: 3375
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP BUFFER 1GHZ SOT23-5
Varastossa: 2750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP BUFFER 180MHZ DDPAK
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP BUFFER 1GHZ SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP BUFFER 1GHZ SOT23-5
Varastossa: 0