| Osa numero | BUF11705AIPWPR |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Sovellukset | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| Tulostyyppi | Rail-to-Rail |
| Piirien määrä | 10 |
| -3db kaistanleveys | 1MHz |
| Slew Rate | 1.6 V/µs |
| Nykyinen - tarjonta | 5mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | - |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 7 V ~ 22 V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 28-HTSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC HI CURRNT BUFF 11CH 28-HTSSOP
Varastossa: 503
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10CH GAMMA CORR BUFF 28HTSSOP
Varastossa: 2100
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC HI CURRNT BUFF 11CH 28-HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC HI CURRNT BUFF 11CH 28-HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC HI CURRNT BUFF 11CH 28-HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10CH GAMMA CORR BUFF 28-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10CH GAMMA CORR BUFF 28HTSSOP
Varastossa: 0