| Osa numero | BUF07702PWPR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Sovellukset | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| Tulostyyppi | Rail-to-Rail |
| Piirien määrä | 6 |
| -3db kaistanleveys | 1MHz |
| Slew Rate | 1 V/µs |
| Nykyinen - tarjonta | 2.5mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | - |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 16 V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 20-HTSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8TSSOP
Varastossa: 537
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 10VSON
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8-TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 10VSON
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 10VSON
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP BUFF CMOS R-R 10VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 10VSON
Varastossa: 0