| Osa numero | BUF06704AIPWPR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Sovellukset | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer |
| Tulostyyppi | Rail-to-Rail |
| Piirien määrä | 6 |
| -3db kaistanleveys | 1MHz |
| Slew Rate | 1.6 V/µs |
| Nykyinen - tarjonta | 5mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | - |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 18 V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 16-HTSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 6CH GAMM CORRECT BUFF 16TSSOP
Varastossa: 4000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GAMM CORRECT BUFF 16-HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 6CH GAMM CORRECT BUFF 16TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GAMM CORRECT BUFF 16-HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 6CH GAMM CORRECT BUFF 16TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GAMM CORRECT BUFF 16-HTSSOP
Varastossa: 0