| Osa numero | BQ24005PWPR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Battery Chemistry | Lithium-Ion |
| Solujen lukumäärä | 2 |
| Nykyinen - lataus | Constant |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet | Current, Timer |
| Vianmääritys | Over Temperature |
| Latausvirta - Max | 1.2A |
| Akun jännite | 8.4V |
| Jännitesyöttö (maksimi) | 10V |
| liitäntä | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 70°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 20-HTSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL MOD FOR BQ24001RGW
Varastossa: 24
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LI-ION CHARGE MGMT 20VQFN
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LI-ION CHARGE MGMT 20-HTSSOP
Varastossa: 840
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LI-ION CHARGE MGMT 20-HTSSOP
Varastossa: 770
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LI-ION CHARGE MGMT 20HTSSOP
Varastossa: 248
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LI-ION CHARGE MGMT 20-HTSSOP
Varastossa: 120
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LI-ION CHARGE MGMT 20-HTSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LI-ION CHARGE MGMT 20-HTSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LI-ION CHARGE MGMT 20-HTSSOP
Varastossa: 0