| Osa numero | AM26S10CD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Transceiver |
| protokolla | - |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 4/4 |
| duplex | Full |
| Vastaanottimen hystereesi | - |
| Datanopeus | - |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |