| Osa numero | AM26LS31CDBRE4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Driver |
| protokolla | RS422, RS485 |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 4/0 |
| duplex | - |
| Vastaanottimen hystereesi | - |
| Datanopeus | - |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRIVER 16-SOIC
Varastossa: 543
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRIVER 16-SOIC
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE RCVR 16-SOIC
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRIVER 16-DIP
Varastossa: 1677
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRIVER 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE RCVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE RCVR 16SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE RCVR 16-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRIVER 16-SOIC
Varastossa: 0