| Osa numero | AM1705DPTPD4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ytimen prosessori | ARM926EJ-S |
| Lukumäärät / väylän leveys | 1 Core, 32-Bit |
| Nopeus | 456MHz |
| Co-prosessorit / DSP | System Control; CP15 |
| RAM-ohjaimet | SDRAM |
| Graafinen kiihdytys | No |
| Näyttö- ja liitäntäohjaimet | - |
| Ethernet | 10/100 Mbps (1) |
| SATA | - |
| USB | USB 2.0 + PHY (1) |
| Jännite - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C (TJ) |
| Turvallisuusominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 176-LQFP Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 176-HLQFP (24x24) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MPU SITARA 456MHZ 176HLQFP
Varastossa: 87
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MPU SITARA 375MHZ 176HLQFP
Varastossa: 47