| Osa numero | ADS8345EB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 16 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 100k |
| Tulojen määrä | 4, 8 |
| Syötteen tyyppi | Differential, Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 3.6 V, 5V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 3.6 V, 5V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-SSOP/QSOP |
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SOLDER
Varastossa: 65
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SOLDER
Varastossa: 174
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG/RCPT 9POS R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 88DB
Varastossa: 691
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8OHM 80MW TOP PORT 86DB
Varastossa: 35