| Osa numero | ADS8342IPFBT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 16 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 250k |
| Tulojen määrä | 4 |
| Syötteen tyyppi | Pseudo-Differential, Single Ended |
| Dataliitäntä | Parallel |
| kokoonpano | S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | ±5V |
| Jännite, digitaalinen | ±5V |
| ominaisuudet | Selectable Address |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 48-TQFP |
| Toimittajan laitepaketti | 48-TQFP (7x7) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT SRL 1MSPS 20QFN
Varastossa: 1500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12-BIT 40MHZ A/D CONV 28-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT SRL 1MSPS 8CH 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: KIT PERFORMANCE DEMO FOR ADS8028
Varastossa: 3