| Osa numero | ADS8331IPW |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 16 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 500k |
| Tulojen määrä | 4 |
| Syötteen tyyppi | Pseudo-Differential, Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | MUX-S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 3.6 V, 5V |
| Jännite, digitaalinen | 1.65 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT SRL 1MSPS 20QFN
Varastossa: 1500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12-BIT 40MHZ A/D CONV 28-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT SRL 1MSPS 8CH 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: KIT PERFORMANCE DEMO FOR ADS8028
Varastossa: 3