| Osa numero | ADS7883SDBVT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 12 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 3M |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | Supply |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | SOT-23-6 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-6 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: 10 BIT 1MSPS 1CH SE NPOWER SAR A
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: 8 BIT 1MSPS 1CH SE NPOWER SAR AD
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT 1MSPS US8
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 10BIT 1MSPS US8
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT 1MSPS US8
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 10BIT 1MSPS US8
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: EVAL BOARD HDV6/DPG3
Varastossa: 10
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR ADS7041
Varastossa: 3
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR ADS7040
Varastossa: 2