| Osa numero | ADS7883SBDBVT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 12 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 3M |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | Supply |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | SOT-23-6 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-6 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12BIT 333KHZ SMPL ADC 24SOIC
Varastossa: 1300
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12BIT 333KHZ SMPL ADC 24-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12BIT 333KHZ SMPL ADC 24-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12BIT 333KHZ SMPL ADC 24SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12-BIT 333KHZ SMPL A/D 24SOIC
Varastossa: 0