| Osa numero | ADS1217IPFBT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 24 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 780 |
| Tulojen määrä | 8 |
| Syötteen tyyppi | Differential |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | MUX-PGA-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | - |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | Sigma-Delta |
| Viitetyyppi | External, Internal |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 5.25 V |
| ominaisuudet | PGA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 48-TQFP |
| Toimittajan laitepaketti | 48-TQFP (7x7) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 8250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 6000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12-BIT LP I2C SOT-23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT I2C INTRFC SOT23-6
Varastossa: 0