| Osa numero | ADC12H032CIWM |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Bittien määrä | 12 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | - |
| Tulojen määrä | 1, 2 |
| Syötteen tyyppi | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | MUX-S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 5V |
| Jännite, digitaalinen | 5V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT +SIGN 16SOIC
Varastossa: 675
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT 10MSPS 32-LQFP
Varastossa: 195
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT 20MSPS 32-LQFP
Varastossa: 128
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT 20MSPS 185MW 32LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT 20MSPS 185MW 32LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 12BIT 10MSPS 160MW 32LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVALUATION FOR ADC12020
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVALUATION FOR ADC12010
Varastossa: 0