| Osa numero | ADC0820CCWM |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Bittien määrä | 8 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | - |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Pseudo-Differential, Single Ended |
| Dataliitäntä | Parallel |
| kokoonpano | S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | Flash |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 4.5 V ~ 8 V |
| Jännite, digitaalinen | 4.5 V ~ 8 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Pakkaus / kotelo | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 7BIT DUAL 1.5GSPS 128LQFP
Varastossa: 44
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT MPU COMPAT 20-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD REFERENCE ADC
Varastossa: 6
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: BOARD EVALUATION FOR ADC0801S040
Varastossa: 1