| Osa numero | ADC08031CIWMX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Bittien määrä | 8 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | - |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | MUX-S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | Internal |
| Jännitesyöttö, analoginen | 4.5 V ~ 6.3 V |
| Jännite, digitaalinen | 4.5 V ~ 6.3 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT MPU COMPAT 20-SOIC
Varastossa: 849
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT MPU COMPAT 20-DIP
Varastossa: 61
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADC 8BIT PAR 40MHZ 20-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT MPU COMPAT 20-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC ADC 8BIT PAR 40MHZ 20-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT MPU COMPAT 20-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT HS SERIAL I/O 14SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC ADC 8BIT 40MSPS SGL 20SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: BOARD EVALUATION FOR ADC0801S040
Varastossa: 1