| Osa numero | 74LVC2GU04DBVRG4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Logiikkatyyppi | Inverter |
| Piirien määrä | 2 |
| Tulojen määrä | 2 |
| ominaisuudet | - |
| Jännitteensyöttö | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Nykyinen - Leveä (Max) | 10µA |
| Nykyinen - Suuri, matala | 32mA, 32mA |
| Logiikan taso - matala | - |
| Logiikan taso - korkea | - |
| Maksimoitumisviive @ V, Max CL | 3ns @ 5V, 50pF |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-6 |
| Pakkaus / kotelo | SOT-23-6 |
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC TRANSCVR TRI-ST 8BIT 20SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST QUAD 20SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC TRANSCVR TRI-ST 8BIT 20DHVQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST QUAD 20SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST QUAD 20TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST QUAD 20SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST QUAD 20SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST QUAD 20DHVQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST QUAD 20TSSOP
Varastossa: 0