| Osa numero | 74FCT2240CTSOCTG4 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Logiikkatyyppi | Buffer, Inverting |
| Elementtien määrä | 2 |
| Elementtien määrä bittiä kohti | 4 |
| Syötteen tyyppi | - |
| Tulostyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen - Suuri, matala | 15mA, 12mA |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-SOIC |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC BUFF/DVR DUAL N-INV 20QSOP
Varastossa: 932
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC BUFF/DVR DUAL N-INV 20QSOP
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST 8BIT 20SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC INVERTER 8-INPUT 20SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC BUFF/DVR TRI-ST 8BIT 20SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC INVERTER 8-INPUT 20SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:10 166MHZ 20SSOP
Varastossa: 192
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:10 166MHZ 20QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:10 166MHZ 20QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:10 166MHZ 20SSOP
Varastossa: 0