| Osa numero | TTN2.00SV |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving, Insulated |
| Kirjoita attribuutit | Convoluted - Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 2.000" (50.80mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 2.050" (52.07mm) |
| materiaali | Fiberglass, Aluminized, Halogen Free |
| Väri | Silver |
| Pituus | 100' (30.48m) |
| Seinämän paksuus | 0.025" (0.64mm) |
| Käyttölämpötila | -60°C ~ 255°C |
| Lämmönkestävyys | Flame Retardant, Heat Resistant |
| Hiomasuojaus | Abrasion Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Materiaalin syttymisluokitus | Non Flammable |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.375" ID 100' SILVER
Varastossa: 7
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.75" ID 100' SILVER
Varastossa: 2
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.5" ID 100' SILVER
Varastossa: 2
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.625" ID 100' SILVER
Varastossa: 0