| Osa numero | TFN2.00NT25 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Expandable |
| Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu | 2.000" (50.80mm) |
| Halkaisija - Sisällä, laajennettu | 2.125" (53.97mm) |
| Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu | - |
| materiaali | Perfluoroalkoxy (PFA), Plenum Rated |
| Väri | Natural |
| Pituus | 25.00' (7.62m) |
| Seinämän paksuus | 0.040" (1.02mm) |
| Käyttölämpötila | -70°C ~ 280°C |
| Lämmönkestävyys | Flame Resistant, Heat Resistant |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Leveys | - |