| Osa numero | TCN0.75SV |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving, Insulated |
| Kirjoita attribuutit | Convoluted - Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 0.750" (19.05mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 0.840" (21.34mm) |
| materiaali | Fiberglass, Aluminized, Halogen Free |
| Väri | Silver |
| Pituus | 4.00' (1.22m) |
| Seinämän paksuus | 0.045" (1.14mm) |
| Käyttölämpötila | -60°C ~ 255°C |
| Lämmönkestävyys | Flame Retardant, Heat Resistant |
| Hiomasuojaus | Abrasion Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Materiaalin syttymisluokitus | Non Flammable |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT POLY 100UF 25V 2924
Varastossa: 800
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT POLY 100UF 35V 2924
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT POLY 1000UF 6.3V 2924
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT POLY 150UF 20% 25V 2924
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT POLY 100UF 25V 2924
Varastossa: 0