| Osa numero | SGH0.63RD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving, Insulated |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 0.625" (15.88mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | - |
| materiaali | Fiberglass, Silicone Coated |
| Väri | Red |
| Pituus | 100' (30.48m) |
| Seinämän paksuus | - |
| Käyttölämpötila | -85°C ~ 200°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | - |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Acid Resistant, Alphatic Hydrocarbon Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT 600V 24A 160W TO3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Swissbit
Kuvaus: MOD DDR3 SDRAM 2GB 244MINIRDIMM
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT 600V 16A 75W TO3P
Varastossa: 0