| Osa numero | NYN2.00BK |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Expandable |
| Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu | 2.000" (50.80mm) |
| Halkaisija - Sisällä, laajennettu | 3.000" (76.20mm) |
| Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu | - |
| materiaali | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free |
| Väri | Black |
| Pituus | 200' (60.96m) |
| Seinämän paksuus | 0.030" (0.76mm) |
| Käyttölämpötila | -45°C ~ 150°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant, Moisture Resistant |
| Ympäristönsuojelu | UV Resistant |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Leveys | - |