| Osa numero | NMN0.50BK |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 0.500" (12.70mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 0.560" (14.22mm) |
| materiaali | Polyamide Monofilament, Halogen Free |
| Väri | Black |
| Pituus | 250' (76.20m) |
| Seinämän paksuus | 0.030" (0.76mm) |
| Käyttölämpötila | -45°C ~ 150°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant, Moisture Resistant |
| Ympäristönsuojelu | UV Resistant |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Vibration Resistant |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.125" ID POLY 225' BLK
Varastossa: 64
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.250" ID POLY 200' BLK
Varastossa: 35
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.375" ID POLY 125' BLK
Varastossa: 26
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.187" ID POLY 200' BLK
Varastossa: 23
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.312" ID POLY 125' BLK
Varastossa: 12