Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Spiral Wrap, laajennettava holkki FWN0.50BK25
Techflex FWN0.50BK25
Osa numero
FWN0.50BK25
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SELF WRAP 1/2" X 25' BLACK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Spiral Wrap, laajennettava holkki
Techflex
    22.09500/pcs
  • 5 pcs
    18.38200/pcs
  • 10 pcs
  • 20 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FWN0.50BK25
Osan tila Active
Tyyppi Self Wrap
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.500" (12.70mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Väri Black
Pituus 25.00' (7.62m)
Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C