| Osa numero | FRN2.00TB50 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Expandable |
| Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu | 2.000" (50.80mm) |
| Halkaisija - Sisällä, laajennettu | 3.500" (88.90mm) |
| Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu | - |
| materiaali | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Väri | Black, White |
| Pituus | 50.00' (15.24m) |
| Seinämän paksuus | 0.025" (0.64mm) |
| Käyttölämpötila | -70°C ~ 125°C |
| Lämmönkestävyys | Flame Retardant |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL VW-1 |
| Leveys | - |
Valmistaja: TE Connectivity Passive Product
Kuvaus: RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Passive Product
Kuvaus: RES 20.0 OHM 2W 5% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Passive Product
Kuvaus: RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Passive Product
Kuvaus: RES 100 OHM 1/4W 5% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 2" X 50' BLACK/WHITE
Varastossa: 0