| Osa numero | FRN0.75TB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Expandable |
| Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu | 0.750" (19.05mm) |
| Halkaisija - Sisällä, laajennettu | 1.250" (31.75mm) |
| Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu | - |
| materiaali | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Väri | Black, White |
| Pituus | 250' (76.20m) |
| Seinämän paksuus | 0.025" (0.64mm) |
| Käyttölämpötila | -70°C ~ 125°C |
| Lämmönkestävyys | Flame Retardant |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL VW-1 |
| Leveys | - |
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE TRON DUAL-ELEMENT CLASS RK5
Varastossa: 0
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE TRON DUAL-ELEMENT CLASS RK5
Varastossa: 0
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE TRON DUAL-ELEMENT CLASS RK5
Varastossa: 0
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE TRON DUAL-ELEMENT CLASS RK5
Varastossa: 0