| Osa numero | FIN1.75RD25 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving, Insulated |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 1.750" (44.45mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 1.894" (48.11mm) |
| materiaali | Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free |
| Väri | Red |
| Pituus | 25.00' (7.62m) |
| Seinämän paksuus | 0.072" (1.83mm) |
| Käyttölämpötila | -54°C ~ 260°C |
| Lämmönkestävyys | Flame Resistant, Heat Resistant |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant, Puncture Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant, Moisture Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Solvent Resistant |
| Materiaalin syttymisluokitus | Non Flammable |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1" ID FBRGLASS 50' BLK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1.75" ID FBRGLASS 25'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 25'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1.25" ID FBRGLASS 25'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1" ID FBRGLASS 25' RED
Varastossa: 0