| Osa numero | F3601.00BK100 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 1.000" (25.40mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 1.070" (27.18mm) |
| materiaali | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Väri | Black |
| Pituus | 100' (30.48m) |
| Seinämän paksuus | 0.035" (0.89mm) |
| Käyttölämpötila | -70°C ~ 125°C |
| Lämmönkestävyys | Flame Retardant |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | - |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1" ID PET 100' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1" ID PET 50' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1" ID PET 400' BLACK
Varastossa: 0