| Osa numero | F360.50BK75 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 0.500" (12.70mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 0.560" (14.22mm) |
| materiaali | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Väri | Black |
| Pituus | 75.00' (22.86m) |
| Seinämän paksuus | 0.030" (0.76mm) |
| Käyttölämpötila | -70°C ~ 125°C |
| Lämmönkestävyys | Flame Retardant |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | - |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.5" ID PET 150' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.75" ID PET 100' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.5" ID PET 75' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.5" ID PET 1200' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.75" ID PET 50' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.75" ID PET 500' BLACK
Varastossa: 0