Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Spiral Wrap, laajennettava holkki DWN4.50BK25
Techflex DWN4.50BK25
Osa numero
DWN4.50BK25
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SELF WRAP 4.5" X 25' BLACK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Spiral Wrap, laajennettava holkki
Techflex
Tuoteparametri
Osa numero DWN4.50BK25
Osan tila Active
Tyyppi Self Wrap
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 4.500" (114.30mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
materiaali Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free
Väri Black
Pituus 25.00' (7.62m)
Seinämän paksuus 0.026" (0.66mm)
Käyttölämpötila -51.1°C ~ 93.3°C
Lämmönkestävyys -
Hiomasuojaus Abrasion Resistant
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant, Fluid Resistant, Salt Water Resistant
Ympäristönsuojelu Environment Resistant, UV Resistant
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Materiaalin syttymisluokitus -
Leveys -
Liittyvät tuotteet
DWN4.50BK25
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SELF WRAP 4.5" X 25' BLACK
Varastossa: 0
RFQ 127.83000/pcs
DWN4.00BK25
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SELF WRAP 4" X 25' BLACK
Varastossa: 0
RFQ 116.78000/pcs
DWN4.50BK
Kuvaus: SELF WRAP 4.5" X 150' BLACK
DWN4.00BK
Kuvaus: SELF WRAP 4" X 150' BLACK