| Osa numero | DFN2.54BK50 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 2.540" (64.52mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 2.630" (66.80mm) |
| materiaali | Polyamide (PA), Nylon |
| Väri | Black |
| Pituus | 50.00' (15.24m) |
| Seinämän paksuus | 0.045" (1.14mm) |
| Käyttölämpötila | -45°C ~ 120°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant |
| Ympäristönsuojelu | UV Resistant, Weather Resistant |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Clean Cut, Salt Resistant, Snag Resistant |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 2.86" ID POLY 50' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 2.54" ID POLY 50' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 2.38" ID POLY 50' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 2.07" ID POLY 50' BLACK
Varastossa: 0