| Osa numero | CXN1.50SV |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving |
| Kirjoita attribuutit | Expandable |
| Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu | 1.500" (38.10mm) |
| Halkaisija - Sisällä, laajennettu | 3.000" (76.20mm) |
| Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu | - |
| materiaali | Mylar®, Halogen Free |
| Väri | Silver |
| Pituus | 100' (30.48m) |
| Seinämän paksuus | - |
| Käyttölämpötila | -70°C ~ 125°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Gasoline Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Leveys | - |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.312" X 100' SILVER
Varastossa: 0