| Osa numero | AGCG.16YL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving, Insulated |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 0.053" (1.35mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 0.085" (2.16mm) |
| materiaali | Fiberglass, Acrylic Coated |
| Väri | Yellow |
| Pituus | 500' (152.40m) |
| Seinämän paksuus | 0.016" (0.40mm) |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 155°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Oil Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN BACKSHELL SZ9 M18 BLACK
Varastossa: 0