| Osa numero | AGCG.02BK100 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving, Insulated |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 0.263" (6.68mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 0.309" (7.85mm) |
| materiaali | Fiberglass, Acrylic Coated |
| Väri | Black |
| Pituus | 100' (30.48m) |
| Seinämän paksuus | 0.023" (0.58mm) |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 155°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Oil Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.33" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.33" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.33" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.33" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.294" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0