| Osa numero | AGA0.63YL50 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Sleeving, Insulated |
| Kirjoita attribuutit | Braided |
| Halkaisija - Sisällä | 0.625" (15.88mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 0.693" (17.60mm) |
| materiaali | Fiberglass, Acrylic Coated |
| Väri | Yellow |
| Pituus | 50.00' (15.24m) |
| Seinämän paksuus | 0.034" (0.87mm) |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 155°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | Abrasion and Cut Resistant |
| Nestemäinen suoja | Oil Resistant |
| Ympäristönsuojelu | - |
| ominaisuudet | Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.375" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.375" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.375" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.375" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.438" ID FBRGLASS 50'
Varastossa: 0