| Osa numero | TSS41NGPC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | 4PDT |
| Yhteystietojen ajoitus | Non-Shorting (BBM) |
| Kytkintoiminto | On-On |
| Nykyinen arvostelu | 0.4VA (AC/DC) |
| Jännitearvot - AC | 20V |
| Jännitearvot - DC | 20V |
| Toimilaitteen tyyppi | Standard |
| Toimilaitteen pituus | 2.79mm |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HEADER 10POS .100" R/A GOLD
Varastossa: 80
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
Varastossa: 731
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
Varastossa: 349
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HEADER 10POS .100" T/H TIN
Varastossa: 333
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HEADER 10POS .100" T/H GOLD
Varastossa: 247
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HEADER 10POS .100" T/H GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HEADER 8POS .100" R/A GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HEADER 10POS .100" T/H TIN
Varastossa: 0