Koti Tuoteseloste kytkimet Liukukytkimet STS2400PC
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches STS2400PC
Osa numero
STS2400PC
Valmistaja
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Kuvaus
SWITCH SLIDE DP4T 300MA 125V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Liukukytkimet
TE Connectivity
TE Connectivity
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero STS2400PC
Osan tila Obsolete
Piiri DP4T
Yhteystietojen ajoitus Shorting (MBB)
Kytkintoiminto On-On-On-On
Nykyinen arvostelu 300mA (AC)
Jännitearvot - AC 125V
Jännitearvot - DC -
Toimilaitteen tyyppi Standard
Toimilaitteen pituus 4.00mm