| Osa numero | STM025L2IQ |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Receptacle |
| Yhteystyyppi | Female Socket |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| Sijoitusten määrä | 25 |
| Ladatut paikat | All |
| Pitch - Mating | 0.025" (0.64mm) |
| Rivien määrä | 2 |
| Riviväli - Mating | 0.040" (1.01mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Threaded |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Eristysväri | - |
| Eristyskorkeus | 0.126" (3.20mm) |
| Yhteyden pituus - Post | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Ota yhteys - Post | Tin-Lead |
| Mated Stacking Heights | - |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | Mating Flange, Mounting Flange, Shielded |
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: CONN PLUG 9POS DUCKBILL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: STM00910412PCN = SPECIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: STM00910415SCN = SPECIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: STM00912918PC2DC024N = WDUALOB
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: STM00911378PCQ = STM CONN
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: STM00911378SCN = SMT CONN
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: STM009B42N = SMT CONN
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: STM00911500PCQ = SOLDER CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: CONN PLUG 9POS DL ALUM SLD CUP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: CONN RCPT 9POS DL ALUM SLD CUP
Varastossa: 0