| Osa numero | SSM009C5N |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Receptacle |
| Yhteystyyppi | Female Socket |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| Sijoitusten määrä | 9 |
| Ladatut paikat | All |
| Pitch - Mating | 0.025" (0.64mm) |
| Rivien määrä | 1 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Threaded |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Eristysväri | - |
| Eristyskorkeus | 0.296" (7.52mm) |
| Yhteyden pituus - Post | 0.090" (2.29mm) |
| Käyttölämpötila | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Ota yhteys - Post | Tin-Lead |
| Mated Stacking Heights | - |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | Jackscrews, Shielded |
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 2POS SNGL VERT
Varastossa: 380
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 6POS DUAL VERT
Varastossa: 127
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 4POS DUAL VERT
Varastossa: 1031
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 4POS DUAL VERT
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 4POS DUAL VERT
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" POS DUAL VERT
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 4POS DUAL HORZ
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 4POS DUAL VERT
Varastossa: 0