| Osa numero | SSL025M6D |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Receptacle |
| Yhteystyyppi | Female Socket |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| Sijoitusten määrä | 25 |
| Ladatut paikat | All |
| Pitch - Mating | 0.025" (0.64mm) |
| Rivien määrä | 1 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Push-Pull |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Eristysväri | - |
| Eristyskorkeus | 0.086" (2.18mm) |
| Yhteyden pituus - Post | 0.090" (2.29mm) |
| Käyttölämpötila | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Ota yhteys - Post | Tin-Lead |
| Mated Stacking Heights | - |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | Mounting Flange |
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED ORANGE CLEAR 5MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED YELLOW CLEAR 5MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED BLUE CLEAR 5MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED WHITE CLEAR 5MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 10MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 10MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED GRN DIFF 10MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: LED RED DIFF 10MM ROUND T/H
Varastossa: 0