| Osa numero | SP2-4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Mittausta varten | Linear Position |
| tekniikka | Resistive |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | - |
| Lineaarinen alue | 0 ~ 120mm (0 ~ 4.75") |
| ulostulo | Analog Voltage |
| Lähtösignaali | - |
| Toimilaitteen tyyppi | String Potentiometer |
| lineaarisuus | - |
| Vastus (Ohmit) | 10k |
| Resistance Tolerance | ±10% |
| Jännitteensyöttö | 30V |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Käyttölämpötila | -18°C ~ 71°C |