| Osa numero | SL550 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SP5T |
| Yhteystietojen ajoitus | Non-Shorting (BBM) |
| Kytkintoiminto | - |
| Nykyinen arvostelu | 250mA (AC), 150mA (DC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 12V |
| Toimilaitteen tyyppi | Standard |
| Toimilaitteen pituus | 14.00mm |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Silver |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 4POS GOLD PCB
Varastossa: 750
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: LOW PROFILE SOCKET STRIPS
Varastossa: 657
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: LOW PROFILE SOCKET STRIPS
Varastossa: 361
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: LOW PROFILE SOCKET STRIPS
Varastossa: 327
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 3POS GOLD PCB
Varastossa: 315
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 2POS TIN PCB
Varastossa: 2052
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT .100" 3POS TIN PCB
Varastossa: 1198