Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria RTD14005
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RTD14005
Osa numero
RTD14005
Valmistaja
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 5V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtakytkimet, yli 2 ampeeria
TE Connectivity
TE Connectivity
    1.40000/pcs
  • 10 pcs
    1.31400/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
Tuoteparametri
Osa numero RTD14005
Osan tila Active
Releetyyppi General Purpose
Kelan tyyppi Non Latching
Coil Current 80.6mA
Kelan jännite 5VDC
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C)
Yhteystiedot (nykyinen) 16A
Vaihtovirta 400VAC - Max
Kytke virta (maksimi) 3.5 VDC
Katkaise jännite (min) 0.5 VDC