Koti Tuoteseloste Kaapeliasennukset Pyöreät kaapelikaapelit QCM019SC2DC006P
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine QCM019SC2DC006P
Osa numero
QCM019SC2DC006P
Valmistaja
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus
CONN RCPT 19POS CPC 30AWG 6"
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Pyöreät kaapelikaapelit
TE Connectivity
TE Connectivity
    67.17110/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero QCM019SC2DC006P
Osan tila Active
Liittimen tyyppi Circular 19 pos Female to Wire Leads
Pituus 0.50' (152.40mm)