| Osa numero | PE0SSSH60 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades - Module |
| Nykyinen - IEC | 6A |
| Jännite - IEC | 120VAC |
| Nykyinen - UL | 6A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical |
| Sulake | Yes |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | Switch On-Off |
| ominaisuudet | Conversion Clip, Voltage Selector |
| Sulakepidike, laatikko | Fuse Holder |
| Panel Cutout -mitat | Variable Size |
| Paneelin paksuus | 0.031" ~ 0.114" (0.79mm ~ 2.90mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, UL, VDE |