| Osa numero | PCDF-112D1M,S000 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Releetyyppi | General Purpose |
| Kelan tyyppi | Non Latching |
| Coil Current | 16.7mA |
| Kelan jännite | 12VDC |
| Yhteydenottolomake | SPST-NO (1 Form A) |
| Yhteystiedot (nykyinen) | 15A |
| Vaihtovirta | 250VAC - Max |
| Kytke virta (maksimi) | 9 VDC |
| Katkaise jännite (min) | 0.6 VDC |
| Toiminta-aika | 15ms |
| Julkaisuaika | 8ms |
| ominaisuudet | Insulation - Class F |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
Varastossa: 0