| Osa numero | MSSA211NG |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | DPDT |
| Yhteystietojen ajoitus | Non-Shorting (BBM) |
| Kytkintoiminto | On-On |
| Nykyinen arvostelu | 0.4VA (AC/DC) |
| Jännitearvot - AC | 20V |
| Jännitearvot - DC | 20V |
| Toimilaitteen tyyppi | Standard |
| Toimilaitteen pituus | 2.79mm |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Magnasphere Corp
Kuvaus: SENSOR SECURITY MAGNETIC 3/8"
Varastossa: 0
Valmistaja: Magnasphere Corp
Kuvaus: OVERHEAD DOOR CONTACT RAIL MOUNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Magnasphere Corp
Kuvaus: OVERHEAD DOOR CONTACT RAIL MOU
Varastossa: 0