| Osa numero | MMS12 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Yhteystietojen ajoitus | Shorting (MBB) |
| Kytkintoiminto | On-On |
| Nykyinen arvostelu | 100mA (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 30V |
| Toimilaitteen tyyppi | Standard |
| Toimilaitteen pituus | 2.00mm |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Silver |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Finisar Corporation
Kuvaus: PLC SPLITTER 1X8 P-GRADE 3M
Varastossa: 0
Valmistaja: Finisar Corporation
Kuvaus: PLC SPLITTER 1X8 S-GRADE 3M
Varastossa: 0
Valmistaja: Finisar Corporation
Kuvaus: PLC SPLITTER 1X4 P-GRADE 3M
Varastossa: 0
Valmistaja: Finisar Corporation
Kuvaus: PLC SPLITTER 1X2 P-GRADE 3M
Varastossa: 0
Valmistaja: Finisar Corporation
Kuvaus: PLC SPLITTER 1X4 S-GRADE 3M
Varastossa: 0
Valmistaja: Finisar Corporation
Kuvaus: PLC SPLITTER 1X2 S-GRADE 3M
Varastossa: 0